Przedszkole Norlandia Bemowo

Alyona Melnik

Pozycja: Asystent nauczyciela

Mam na imie Alona,jestem asystentem nauczyciela w naszym przedszkolu.Moja pasja sa dzieci i praca z nimi.Lubie spedzac czas z dziecmi,opiekowac sie nimi,robic pracy plastyczne,ktore rowniez uwielbiaja dzieci.Dla nich jestem i mama,i kolezanka i pania do roznych zabaw.Opieka nad nimi sprawia mi duza przyjemnosc.Lubie swoj zawod,jestem pozytywna osoba,i przez zycie ide z usmiechem.Dbam o czystosc i porzadek w naszym przedszkolu.Prywatnie jestem mama 5 letniego synka.

Angelika Meziani

Pozycja: Nauczyciel

Od 2010r jestem absolwentką Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Francuskiego w Warszawie. Dzięki Kolegium poszerzyłam znajomość języka francuskiego do poziomu C2, którą wcześniej zdobyłam uczęszczając do Dwujęzycznego Gimnazjum i Liceum im. Stefanii Sempołowskiej w Warszawie. Od 2012r. poszerzam swoją wiedzę na roznych szkoleniach metodycznych takich jak KAPELUSZE LEKTORA, SENSOPLASTYKA, SMYKO-MULTISENSORYKA, Umuzykalniajace dzieci i niemowląt, kurs GORDONOWSKI , ukończyłam tez kurs 40 godzinny z METODY MONTESSORI. Od 2019r rozwijam swoją pasje do nauki najmłodszych studiujac Pedagogike wczesnoszkolna i przedszkolna na uczelni im. Korczaka w Warszawie. Od maja 2018r pracuje jako lektor języka francuskiego w przedszkolu Norlandia na Bemowie oraz prowadzę zajęcia z Sensoplastyki i Multisensoryki z dziećmi w wieku przedszkolnym i żłobkowym. Wcześniej przez kilka lat uczyłam dzieci i doroslych na wszystkich poziomach zaawansowania w takich szkołach językowych jak: Archibald, Voilà, Mała Lingua czy Anglogadki oraz pracowalam w przedszkolu "W krainie fantazji" oraz Szkole Podstawowej "Moja Szkoła " I to właśnie praca z dziećmi daje mi najwięcej satysfakcji 😊

Saima Tufail

Pozycja: Nauczyciel

Lektor języka angielskiego I'm from Pakistan and I'm working as English teacher in our kindergarden. I got international English teaching experience over 16 years in Pakistan, South Korea and in Poland.

Magdalena Drożdżal

Pozycja: Nauczyciel

Ukończyłam studia licencjackie z Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowałam jako niania, animatorka oraz pomoc nauczyciela. W pracy wykazuje się wrażliwością i empatią dlatego indywidualnie podchodzę do każdego dziecka. W wychodzeniu i kształceniu dziecka często korzystam z elementów pedagogiki Marii Montessori. Jestem osobą kreatywną i energiczną. Uważam, że praca z dziećmi to nie tylko droga zawodowa, ale także powołanie.

Ewelina Klukowska

Pozycja: Nauczyciel

Studiowałam na Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Od 5 lat pracuje z dziećmi, pomagając im poznawać świat. Moja praca daje mi dużo radości i satysfakcji. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą. W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do dziecka, każde dziecko jest inne i wyjątkowe. Pragnę wspierać dzieci w ich pomysłach i rozwijać kreatywność, być przewodnikiem, pokazywać drogi rozwoju, poszerzać ich zainteresowania, rozwijać talenty. W relacji z dziećmi stawiam na otwartą i przyjazną postawę, która jest pomocna w rozwijaniu ich możliwości. Bliskie jest mi zdanie J.Korczaka, nie oczekujmy od dziecka, aby było takie jak my chcemy, ale pomóżmy mu stać się być sobą.

Agata Bucoń

Pozycja: Dyrektor
agata.bucon@norlandia.com

Agata Bucoń- dyrektor, wychowawca gr. Biedronki Jestem nauczycielem kontraktowym, niebawem mianowanym 😊. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu „Pedagogika resocjalizacyjna” oraz studia podyplomowe na kierunku „Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna”. Od kiedy pamiętam miałam dwa marzenia- zostać dziennikarką, lub pracować w przedszkolu- wybrałam to drugie! Z dziećmi pracuje już 10 lat. Pracowałam jako animator zabaw dla dzieci, niania, wychowawca w żłobku, oraz nauczyciel przedszkolny. Ukończyłam kursy z zakresu terapii ręki, arteterapii, glottodydaktyki, muzykoterapii. Zawsze ciężko mówić o sobie, ale wydaje mi się że jestem osoba radosną i pomysłową. Do pracy z dziećmi podchodzę w sposobów odpowiedzialny i chce organizować im przestrzeń, tak aby rozwijały swoje indywidualne umiejętności i predyspozycję. Staram się zainteresować dzieci różnego rodzaju wiedzą- historyczną, biologiczną, matematyczną itp. Jednak najważniejsze jest, żeby czas spędzony ze mną dzieci zapamiętały jako najlepszy czas w swoim dzieciństwie.